Merhabalar!  / Kayıt Ol
Guest Join UsSelam,
BuyTroy® Forumlar sayfamıza hoşgeldiniz, burada yurtdışı satış ile ilgili tüm konuları tartışabilirsiniz.
BuyTroy® Forumların amacı Türkiye'den Satıcıların yurtdışı satışına teşvik etmek ve satışlarını arttırmaktır.
BuyTroy'dan Nasıl Satış Yapılır, Satışlar Nasıl Arttırılır?
Etsy'den Nasıl Satış Yapılır, Satışlar Nasıl Arttırılır?
Ebay'den Nasıl Satış Yapılır, Satışlar Nasıl Arttırılır?
Amazon'dan Nasıl Satış Yapılır, Satışlar Nasıl Arttırılır?
Yurtdışına Nasıl Kargo Gönderilir?
Yurtdışından Nasıl Ödeme Alınır?
Ve daha birçok yurtdışı satış konuları... veya Kayıt Ol


Önemli duyurular bu alanda, kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz! Evden e-ticaret yapanlara devletten vergi muafiyeti! Okumak için Tıklayınız

BuyTroy® Forumlar - Kayit Sozlesmesi

1- 5651 sayılı kanun'un 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımlardan paylaşımı yapan üyeler sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı BuyTroy® Forumlar hiç bir sorumluluk kabul etmez.
2- T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen yazılar BuyTroy® Forumlarda paylaşılamaz.
3- Türkiye Cumhuriyeti'nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Atatürk'e yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır.
4- Foruma katılabilmek için istisnai durumlar hariç (istisnai durumlar yönetim tarafından üyenin davranışlarına göre verilir) 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçük kişilerin üyelikleri 18 yaşını geçene kadar durdurulur.
5- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örnek: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Çingene, Roman, Göçmen vs...)
6- Tehdit edici, tartışmaya yol açacak, hakaret içeren, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu, siyasi ya da çok miktarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik yazılar göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.

7- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
8- Sürekli kendi sitesinin reklamını yapacak şekilde veya başka bir amaçla reklam içerikli konular açmak ve mesajlar yazmak yasaktır.
9- Para kazanmak için kısaltılmış linkler kullanmak, backlink kasmak için konu açmak ve mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır. Yaptığı tespit edilen üyelere uyarmaksızın süreli uzaklaştırma cezası verilir. Davranışın tekrarı halinde ise hesabı durdurulur.
10- Forumda bir konu paylaşırken, içeriğin bir kısmını yazıp link vermek yasaktır. Ancak içeriğin tamamını yazıp kaynak olarak link verebilirsiniz.
11- Eğer paylaştığınız içerik sizin tarafınızdan üretilmediyse kendi sitenizi kaynak olarak belirtmeyiniz. Bu bir bilgi paylaşmaktan çok reklam yapmaya girer. Paylaştığınız bu içerikte kaynak olarak sadece içerik üreticisini veriniz.

12- Forumda konulara konu ile alakasız, alaycı veya dalga geçici tavırda mesajlar atanlar forumdan belli bir süre uzaklaştırılacaktır. Davranışın devam etmesi halinde ise forumdan süresiz uzaklaştırılacaklardır.
13- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini ve reklamlara tıklanmasını istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, mp3, warez, hack, adult, pornografik ve benzeri sitelerin ve ürünlerin tanıtımı ve ticareti yasaktır.
14- Özel mesajlaşma sistemini reklam yapmak için kullanan üyelerin hesapları uyarmaksınız süresiz durdurulur. Özel mesajlaşma sistemini amacına uygun kullanalım lütfen.

15- Hertürlü telif hakkına sahip içeriği veya ürünü paylaşmak ve tanıtımını yapmak yasaktır. Paylaşanlar uyarılmaksızın uzaklaştırma cezası alırlar.
16- BuyTroy® Forumlardan gönderilecek her türlü bilgilendirme ve kampanya haberini almayı kabul ediyorum. Not: E-posta ve SMS almak istemeyen kullanıcılarımız profil ayarlarından bu seçeneği kaldırabilirler.

* Üyelik sözleşmesinin güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı her zaman saklıdır.Yurtdışına Satış BuyTroy® ile Yurtdışına Satış

BuyTroy® Forumlar sayfasında yurtdışına satış yapmak ile ilgili gereksinim duyacağınız tüm konularda bilgi, deneyim ve soru paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Hedefimiz Türkiye'deki güvenilir satıcıların yurtdışı satış potansiyelleriniz arttırmaktır.

Forumlar sayfası ile ilgili sormak istediğinizi iletişim sayfasından iletebilirsiniz.

              Kullanıcı Linkleri

              Reklam